Küp Şeker 1000 g 405 adet

/ Küp Şeker 1000 g 405 adet

Küp Şeker 1000 g 405 adet

Genel Özellikler
Ürün Tipi Tane
Adet 405 Adet
Toplam Ağırlık 1000 g
Menşei Türkiye
Saklama Koşulları Kuru ve Serin Ortam

Küp Şeker

Evde, kafe, restoranlarda ve ofislerde çay, kahve ve diğer sıcak içeceklerin yanında sunduğunuz küp şeker pratik bir kullanım sunar. Küçük kristalli toz şekerden yapılan ürün, her evde mutlaka bulunmalıdır. Küp şeker, şeker pancarı ve şeker kamışından üretilir. Üretim esnasında belirli kalıplarda çıkarılan ürün, buhar kullanıldığı için dağılmaz özelliktedir. Küp şekerleri her çay, kahve ve sıcak içeçek servisinde kullanabilirsiniz. Toz şekere nazaran daha pratik bir kullanım sunar. Kaşıksız ilave edildiğinden kendi ölçünüzü bilmenizi kolaylaştırır ve böylelikle içeceğinizi arzu ettiğinizden daha şekerli ya da daha az şekerli içme ihtimalini azaltabilirsiniz. Ofis ortamları için ideal bir kullanım sunan ürün sayesinde misafirlerinizi ağırlarken zorluk yaşamaz, yetersiz olduğu anda kolaylıkla şeker takviyesi yapabilirsiniz. Her evde bulunan ve hayatımızı kolaylaştıran ürünler arasında yer alan ürün çeşitlerini ambalajlı ya da paketli halde temin edebilirsiniz. Prestijli markalar tarafından piyasaya sürülen küp şeker çeşitlerini Akakçe’de inceleyebilir, sofranızı tatlandıracağınız en uygun fiyatlı ürünü dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

Küp Şeker Çeşitleri

Küp şeker ya da diğer adıyla kesme şeker, sıkıştırılmış sofra şekeridir. Tüketim alışkanlıklarına göre ideal ve farklı ebat ve ağırlıklarda üretilen ürünler genellikle beyaz şekerden yapılsa da esmer şekerden yapılan küp şeker modeli de oldukça fazla tercih edilir. Küp şeker firmaları tarafından farklı şekillerde üretilen ürün özellik ve boyutlarına göre birbirinden ayrılır. Özellikle ofis ortamlarında en çok tercih edilen küp şeker ambalajlı versiyonlar tek sargılı ve çift sargılı olarak üretilir. Hijyen açısından üstün bir koruma sağlayan ürün ambalajlı olduğu için dış etkenlere karşı daha korunaklı olur. Kapalı ambalajlarda sunulanlar genellikle 300 ya da 360 adet şeker içerir ve çoğunlukla 1 kg ağırlığında üretilir. Sargılı çeşitleri arasında küp şeker 750 gr çeşitleri de mevcuttur ve genellikle 300 adet içerir.
Küp şeker 1 kg çeşitlerini küp şeker paketli olarak da temin edebilirsiniz. Küp şeker 1000 gr çeşitlerini alırken dilerseniz tekli paket tercih edebilir, dilerseniz toptan alım yaparak birden çok paketli çeşitlere yönelebilirsiniz. Küp şeker toptan alım yapacağınız zamanlarda 5 kg küp şeker seçeneklerini de tercih edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak karton paketler içinde piyasaya sürülen çeşitleri, üretici firmaların belirlediği gramajlarda üretilir. Tek küp şeker gram olarak 3 ila 4 gram ağırlığında olur. Adet sayısına ve sargılı olup olmamasına göre fiyatları değişen ürün çeşitleri arasından 5 kg küp şeker fiyatı açısından daha ekonomik bir çözüm sunar. Ticari amaçlar için daha uygun bir kullanım sunan 10 ya da 25 kg çeşitleri ise toptan alımlar için idealdir.

 

Küp Şeker 1000 g 405 adet

Bize Ulaşın

Merkez

Mimar Sinan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 1. Cd. No:3, 38350 Mimarsinan Osb/Melikgazi/Kayseri

info@panpazarlama.com

Tel +90 352 332 15 55

Fax +90 352 332 14 44

Yukarı