PANPAZARLAMA  A.Ş

Kayseri Şeker Fabrikası A.Ş. 2007 yılında akılcı yatırımlarından birini daha gerçekleştirerek Kayseri Şeker çatısı altında ürünlerinin perakende sektöründe yayılması için pazarlama şirketi Pan Pazarlama Dahili Ticaret İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret A.Ş.’yi kurmuştur. Kayseri Şeker TS-EN-ISO 9001-2000 Kalite Yönetim sistemi ve TS-EN-ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi belgesine sahip sayılı tesislerden biridir. %100 pancardan üretmekte olduğu doğal ve saf şekeri Pan Pazarlama A.Ş. nin pazarlama ağı ile Türkiye’nin önemle tercih ettiği marka haline getirmiştir.

 anasayfa1
panpazarlama slider

YATIRIMLAR HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYORUZ;

2017 yılında büyük bir yatırım yaparak: Bakliyat, Hububat ve Çekirdek tesisinin ilk adımı olarak, Mimar Sinan Organize Sanayi Bölgesinden 6.576 M2 si kapalı alan olan 12.291 M2 yer satın almıştır. Alınan arazi üzerine Bakliyat, Hububat ve Çekirdek ürünlerini eleme, temizleme, renk ayırma tesisi kurulmuştur. Ayrıca elemesi yapılan ürünleri paketleyebilme özelliklerine sahip bir tesis daha ilave etmiştir. Bu yatırımla birlikte bölge çiftçisine ve ülke ekonomisine katma değer sağlamıştır.. 

Ürünler

Panpazarlama A.Ş

Panpazarlama olarak yeni ürün gamları Bakliyat, Hububat ve Çekirdek tesisinin ilk adımı olarak, genişletiğimiz üretim parkuru ile sizlere hizmet veremye devam ediyoruz.

Kayseri Şeker Fabrikasınınız sektördeki üretim faliyetlerinin satış ve pazarlama alanlarında hizmet veren paketleme işleme tehsisleri olarak hizmet verirken ürünlerimizi ve fabrika parkurumuzu arttırmaya devam ediyoruz.

KAYSERİ ŞEKER FABRİKASI
BOĞAZLIYAN ŞEKER FABİRKASI
TURHAL ŞEKER FABRİKASI

Panpazarlama A.Ş olarak tüm güçlü Türkiye nin güçlü markalarından biri olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Bilgi Bankası

Sizlerle bir çok konuda bildiklerimizi paylaşırken şeker dünyasından ve bizlerden haberlere de ulaşabileceğiniz bir alan


Panpazarlama toz şeker, küp şeker, hemen al, satın al, sipariş ver, çekirdek, nohut, fasulye hepsi burada

Bize Ulaşın

Merkez

Mimar Sinan Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 1. Cd. No:3, 38350 Mimarsinan Osb/Melikgazi/Kayseri

info@panpazarlama.com

Tel +90 352 332 15 55

Fax +90 352 332 14 44

Yukarı